ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

АТЛАНТИЧНИЙ ОКЕАН

ОСТРІВ СВ. ЄЛЕНИ

Острів Святої Єлени — вулканічний острів в південній частині Атлантичного океану, приблизно в 1900 км від узбережжя Африки. Володіння Великобританії. Площа 121,7 км2. Населення 7 тис. чоловік (1992). Висота острова до 818 м (пік Актіон, або Діана). Головне місто і порт — Джеймстаун. Острів сформований переважно з базальтів, у південній частині — декілька кратерів згаслих вулканів. Клімат тро­пічний, пасатний; опадів у підвищених районах бл. 1000 мм на рік. Природна рослинність переважно вигублена. Переважають луги і ча­гарники. Острів відкритий португальськими мореплавцями у 1502 p., з 1673 р. під владою Британської Ост-Індської компанії. У 1821 р. тут помер у висланні Наполеон І.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.