ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

АТЛАНТИЧНИЙ ОКЕАН

ВОГНЯНА ЗЕМЛЯ

Вогняна Земля — архіпелаг на півдні від Магелланової протоки, у Чилі та Аргентині. Відкритий іспанською експедицією Ф. Магеллана. Площа 72 тис. км2 (головний острів — Вогняна Земля, або Ісла-Гранде, 48 тис. км2). На заході і півдні — гори (висота до 2469 м), льодовики, фіорди, ліси. На півночі і сході — горбисті рівнини зі степами і лугами, торфові болота. Місцеві жителі займаються вівчарством. Головне місто — Ушуая (Аргентина), Порвенір (Чилі).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.