ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

АТЛАНТИЧНИЙ ОКЕАН

БАЛЕАРСЬКІ ОСТРОВИ

Болгарські острови — острови в західній частині Середземного моря, автономна область Іспанії. До архіпелагу входять о-ви Мальорка, Менорка, Івіса, Форментера та інші. Площа разом з Пітіуськими о-вами по­над 5 тис. км2. Населення 686 тис. людей (1992). Висота поверхні до 1445 м. Поширені середземноморські чагарники, ділянки лісів. Головне місто і порт — Пальма-де-Мальорка (на о. Мальорка). Зона відпочинку і туризму; кліматичні курорти.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.