ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

АТЛАНТИЧНИЙ ОКЕАН

МАЛЬТА

Мальта — острів у центральній частині Середземного моря, між Аф­рикою і Сицилією. Площа 246 км2. Висота до 240 м. Вапнякове плато висотою до 240 м, карст. Середземноморський клімат. Середні темпера­тури лютого 12 °С, серпня 25 °С. Опадів бл. 530 мм на рік. Основна части­на держави Мальта. Бл. 60 р. н. е. поблизу берегів Мальти розбився кора­бель, на якому плив апостол Павло. Опис перебування апостола Павла на острові міститься в 27-му розділі «Діянь апостолів» (Біблія) і є однією з перших згадок про Мальту.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.