ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

АТЛАНТИЧНИЙ ОКЕАН

КІПР

Кіпр — острів і держава в Східному Середземномор'ї. Площа бл. 9,6 тис. км2. Населення 882 тис. чоловік (2000), головним чином греки-кіпріоти (бл. 78 % — православні) і турки-кіпріоти (бл. 18 %, мусуль­мани). Столиця — Нікосія. Переважають горби і гори (висотало 1951 м), на сході — низовини. Клімат і рослинність середземноморські. Середні температури січня бл. 12 °С, серпня до 28 °С (на рівнині). Опадів 600— 1300 мм на рік. Вважається, що острів названий так через гаї кипарисів, колись завезених з території Лівану.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.