ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

АТЛАНТИЧНИЙ ОКЕАН

ГРЕЦЬКИЙ АРХІПЕЛАГ

Архіпелаг, Грецький архіпелаг — застаріле загальне найменування ос­тровів Егейського моря, переважно у складі Греції; до нього входять Пів­нічні і Південні Споради, Евбея, Хіос, Лесбос, Кіклади, Крит. Загальна площа бл. 20 тис. км2. Висота до 2456 м (на острові Крит). Острови гори­сті, з високою сейсмічністю і виявами вулканічної діяльності. Ці острови венеціанці почали називати Архіпелагом ще в XIII ст. У XVIII—XIX ст. назва «Архіпелаг» для позначення егейських островів вживалася досить інтенсивно, але в XX ст. майже не використовується через подібність до загального поняття «архіпелаг».


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.