ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ІНДІЙСЬКИЙ ОКЕАН

СУЕЦЬКИЙ КАНАЛ

Суецький канал знаходиться в Єгипті, прокладений через Суецький перешийок, з'єднує Червоне море біля м. Суец з Середземним морем біля м. Порт-Саїд. Експлуатується з 1869 р. У 1875 р. урядом англійського прем'єр-міністра Б. Дізраелі у єгипетського хедива були придбані акції «Компанії Суецький канал». З 1880 р. управління Суецьким каналом здійснювалося англо-французькою «Спільною компанією Суецький канал». Канал був націоналізований у 1956 р. Протяжність — 162 км, глибина — 16,2 м (по фарватеру — 12—13 м), ширина — 120—318 м, без шлюзів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.