ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ІНДІЙСЬКИЙ ОКЕАН

СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ

Сейшельські острови — архіпелаг і держава (на Сейшельських і Амірантських о-вах, на о-вах Альдабра, Фаркуар та інших) в Індійсь­кому океані. Власне Сейшели складаються з 85 островів і скель. Пло­ща — бл. 300 км2. Населення — 82 тис. чоловік (2000), креоли, сейшельці тощо. Столиця — Вікторія. Найбільш великі острови — Має, Си­лует, Праслен, Ла-Діг — кристалічні; дрібні острови — переважно коралові. Висота поверхні сягає 905 м (на о. Має). Клімат субеквато­ріальний, морський. Середньомісячні температури 26—28 °С. Опа­дів — до 4000 мм на рік. Вічнозелені тропічні ліси з великою кількістю ендеміків (у тому числі реліктовий вид сейшельскої пальми). Ендемі­чні земноводні, з плазунів — гігантські слонові черепахи, птахи. Ре­зервати — Альдабра, Кузен та інші; морський національний парк Сен-Анн.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.