ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ІНДІЙСЬКИЙ ОКЕАН

МАСКАРЕНСЬКІ ОСТРОВИ

Група островів вулканічного походження в Індійському океані. Пло­ща 4486 км2. Населення становить понад 1 млн людей. (1982). Склада­ється з островів Реюньйон, Маврикій і Родрігес. Острови складені вул­канічними породами. Висота поверхні до 3069 м (на о. Реюньйон). Є діючі вулкани. Клімат тропічний пасатний, вологий. На навітряних схи­лах гір ділянки вічнозелених тропічних лісів, на підвітряних — савана. Острови у 1507 р. відкрив португальський мореплавець Педру ді Машкареньяш; названі на його честь.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.