ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ІНДІЙСЬКИЙ ОКЕАН

МАЛЬДІВСЬКІ ОСТРОВИ

Мальдівські острови (Мальдіви) — острови і держава в Південній Азії (понад 2000 островів, головним чином коралових атолів), на південному заході від о. Шрі-Ланка. Площа 298 м2. Населення 285 тис. людей (2000), 99 % — мальдівці. Столиця — Мале. До 1968 р. — султанат. У 1968 р. прого­лошена республіка. Клімат екваторіальний мусонний. Середньомісячні температури становлять 24—30 °С. Опадів — бл. 2500 мм на рік. Гаї кокосо­вих пальм, бананів. Основа економіки — рибальство і переробка риби. Основна сільськогосподарська культура — кокосова пальма; вирощують також рис, овочі, фрукти, хлібне дерево. Розвинене птахівництво.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.