ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ПІВНІЧНИЙ ЛЬОДОВИТИЙ ОКЕАН

ТЕЧІЇ

Найбільша кількість вод поступає в Північний Льодовитий океан з південного заходу разом з Норвезькою течією. Частина цих вод біля Шпіцбергену повертає на захід і далі рухається на південь уздовж бере­гів Гренландії (Східногренландська течія). Інша частина Норвезької течії повертає від Шпіцбергену на схід, рухається вздовж берегів Росії і дося­гає Берингової протоки. Тут ці води сполучаються з водами, що поступа­ють з Тихого океану через Берингову протоку, а також з водами, які рухаються у західному напрямі вздовж північних берегів Канади і Аляс­ки. Потім весь цей потік прямує на північ, перетинаючи полярну об­ласть, і приєднується до Гренландської течії.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.