ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ПІВНІЧНИЙ ЛЬОДОВИТИЙ ОКЕАН

СХІДНОСИБІРСЬКЕ МОРЕ

Східносибірське море — окраїнне море Північного Льодовитого океану, між Новосибірськими о-вами і о. Врангеля. Площа — 913 тис. км2. Знаходиться на шельфі. Середня глибина 54 м, максимальна — 915 м. Клімат полярний морський, але з ознаками континентальності. Значну частину року покрите льодом. На заході моря ширина припаю досягає 400—500 км. Солоність води становить від 5 поблизу гирл річок до 30 на півночі. Затоки: Чаунська губа, Колимська, Омуляхська губа. Великі острови: Новосибірські, Ведмедячі, Айон. Впадають річки Інди­гірка, Алазея, Колима. Промисел моржа, тюленя. Рибальство має ви­ключно місцеве значення. Головний порт — Певек.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.