ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ПІВНІЧНИЙ ЛЬОДОВИТИЙ ОКЕАН

МОРЕ БАФФІНА

Море Баффіна — напівзамкнуте море Північного Льодовитого океа­ну, між Гренландією і східними берегами Канадського Арктичного архі­пелагу. Сполучається протокою Девіса з Атлантичним океаном. Пло­ща — 530 тис. км2. Глибина — до 2414 м. Розташоване за Полярним ко­лом; характеризується кліматом арктичної зони. Зима дуже холодна і суха, літо холодне, з частими туманами. Льоди зберігаються протягом усього року, але влітку частина просторів моря звільняється від льоду. Рибальство має місцеве значення (добуваються тріска, оселедець тощо).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.