ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ПІВНІЧНИЙ ЛЬОДОВИТИЙ ОКЕАН

ПРОТОКА ДМИТРА ЛАПТЄВА

Протока Дмитра Лаптєва — між о-вом Великий Ляховський і півні­чним берегом материка Азії. З'єднує море Лаптєвих зі Східно-Сибірським морем. Довжина 115 км, ширина 50—61 км, глибина 11—16 м. Біль­шу частину року покрита льодом. Названа на честь Д. Я. Лаптєва, який відкрив цю протоку у 1740 р.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.