ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ПІВНІЧНИЙ ЛЬОДОВИТИЙ ОКЕАН

НОВА ЗЕМЛЯ

Нова Земля — група о-вів у Північному Льодовитому океані (терито­рія Російської Федерації), між Баренцевим і Карським морями, тягнеть­ся з південного заходу на північний схід приблизно на 1000 км. Склада­ється з 2 великих островів — Північного і Південного, розділених прото­кою Маточкін Шар, і багатьох дрібних. Загальна площа бл. 83 тис. км2. Висота до 1547 м (на о. Північний). Бл. 1/4 території покрито материко­вим льодом (головним чином на о. Північний); на іншій частині Нової Землі — арктичні пустелі і тундра.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.