ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

АФРИКА

НІГЕР

Нігер — річка в Західній Африці, третя за довжиною і площею басей­ну після Нілу і Конго. Довжина 4160 км, площа басейну 2092 тис. км2. Впадає у Гвінейську затоку Атлантичного океану, утворюючи дельту. Велика притока — р. Бенуе. Має багато порогів. Середні витрати води бл. 9300 м3/с. Судноплавна на окремих ділянках. Розвинене рибальство (короп, окунь, вусань). На Нігері — міста Бамако, Томбукту, Ніамей, Оніча та інші, в дельті — Порт-Харкорт.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.