ГЕОГРАФІЯ
ЗЕМЛЯ В КОСМІЧНОМУ ПРОСТОРІ

РУХ ЗЕМЛІ НАВКОЛО СОНЦЯ

Земля обертається навколо Сонця по еліптичній орбіті, близькій до кругової, в напрямі із заходу на схід зі швидкістю бл. 107 000 км/год. Середня відстань до Сонця 149 598 тис. км, а різниця між найбільшою і найменшою відстанню 4,8 млн км. Ексцентриситет (відхилення від кола) земної орбіти трохи змінюється протягом циклу тривалістю 94 тис. років. Зміни відстані до Сонця, як вважають, сприяють формуванню складно го кліматичного циклу, з окремими етапами якого пов'язані наступ і відступ льодовиків під час льодовикових періодів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.