ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

АФРИКА

НЬЯСА

Ньяса (Малаві) — озеро в Малаві, Мозамбіку і Танзанії. Знаходиться в тектонічній западині. Площа 30,8 тис. км2, глибина до 706 м, довжина 580 км, ширина до 80 км. Береги круті і скелясті, високі, на півдні — смуга прибережної рівнини. Стік по р. Шире в р. Замбезі. Багата і енде­мічна фауна налічує бл. 230 видів риб; крокодили, бегемоти, багато водо­плавних птахів. Розвинені рибальство (промисел тілапії), судноплавство. Озеро відкрите в 1616 р. португальцем Г. Бокарру.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.