ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

АВСТРАЛІЯ

ВЕЛИКИЙ ВОДОДІЛЬНИЙ ХРЕБЕТ

Великий Вододільний хребет (Східноавстралійські гори) — гірська сис­тема, протягнулась уздовж східного і південно-східного узбережжя Авст­ралії на 4 тис. км. На півночі від 28° пд. ш. складається з плоскогір'їв, улоговин і масивів висотою, бл. 1000 м, південніше — з окремих масивів висотою до 2230 м (г. Косцюшко). У Великому Вододільному хребті беруть початок pp. Муррей і Дарлінг. На східних схилах вологі листопадно-вічно­зелені ліси, на заході — лісосавани, ксерофітні чагарники.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.