ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

АВСТРАЛІЯ

ВЕЛИКА ПУСТЕЛЯ ВІКТОРІЯ

Велика пустеля Вікторія — піщана пустеля на півдні Австралії. Пло­ща 360 тис. км2. Середня висота 150—300 м. Переважають грядові піски (висота 10—30 м), закріплені дернинами злака спініфекс. Опадів від 125 до 250 мм на рік. Місцями ландшафт піщаної пустелі порушується останцевими плато або озерними засоленими депресіями. На території пус­телі — національний парк Велика пустеля Вікторія.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.