ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ПІВДЕННА АМЕРИКА

ГВІАНСЬКЕ ПЛОСКОГІР'Я

Гвіанське плоскогір'я знаходиться між низовинами Оріноко і Амазон­ською, головним чином, у Венесуелі. Ця область з розчленованим гор­бистим рельєфом дренується швидкими річками, що належать до ба­сейну Оріноко. Висота до 3014 м (гора Небліна). На річках є водоспади висотою до 1054 м (водоспад Анхель). Поширені вічнозелені ліси з діля­нками саван. Недавно тут були відкриті родовища залізної і марганцевої руди і бокситів (поблизу міста Сьюдад-Болівар). Здійснюється видобу­ток золота, алмазів, урану. Загалом ця територія ще недостатньо вивче­на, і окремі її місця навіть не нанесені на карту.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.