ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ПІВДЕННА АМЕРИКА

ОРІНОКО

Оріноко — річка у Венесуелі й Колумбії. Довжина 2730 км, площа басейну понад 1 млн км2. Впадає в Атлантичний океан, утворюючи дель­ту. Головні притоки: Каура, Кароні, Гуав'яре, Мета, Араука, Апуре. Се­редня витрата води бл. 29 тис. м3/с. Нижче за м. Барранкас Оріноко утворює дельту, де річка ділиться на 36 рукавів. Судноплавна по рукаву Макарео і вище по основному руслу на 400 км від гирла, при високій воді — до колумбійського кордону. У басейні Оріноко — каскад ГЕС. Найважливіші міста: Санта-Барбара, Пуерто-Аякучо, Сьюдад-Болівар, Пуерто-Ордас (Венесуела), Пуерто-Карреньйо (Колумбія).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.