ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ПІВДЕННА АМЕРИКА

ПАРАНА

Парана — річка в Бразилії, Парагваї і Аргентині. Довжина 4380 км, площа басейну 2663 тис. км2 (з р. Уругвай — 2970 тис. км2). Утворює з р. Уругвай гирло-естуарій Ла-Плата. Головні притоки: Тьєте, Паранапанема, Уругвай, Парагвай, Ріо-Саладо. Пороги і водоспади. Середні ви­трати води 17,5 тис. м3/с. Судноплавна до м. Посадас. Гідроелектростан­ція. На Парані — міста Санта-Фе, Парана, Росаріо.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.