ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ПІВДЕННА АМЕРИКА

КАМПОС - БРАЗИЛЬСЬКІ САВАНИ

У бразильських штатах Мату-Гросу, Мату-Гросу-ду-Сул, Гояс і Токантінс поширені угруповання з листопадних дерев і саванних злаків. Вони тягнуться вузькою смугою на заході від р. Сан-Франсіску через весь штат Піауї майже до Атлантичного узбережжя. Розрізнюють 3 типи са­ван. Рідколісні кампос серрадос з чагарниками і розрідженими низькоро­слими деревами широко зустрічаються на півдні Мату-Гросу і на заході Мату-Гросу-ду-Сул. На більш сухих і легких грунтах переважають кам­пос сужос з низькорослими чагарниками і деревами, зростаючими відо­соблено або невеликими групами. Далі на заході, в Мату-Гросу і Пантаналі, на міжріччях розкинулися відкриті трав'янисто-злакові савани без дерев — кампос лімпос. Уздовж річок тут зазвичай тягнуться галерейні ліси з більш могутніми, ніж у саванах, деревами.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.