ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ПІВДЕННА АМЕРИКА

ПАМПА

Пампа (пампаси) (ісп. ратра, множина — pampas) — 1) природна область на сході Аргентини; акумулятивна рівнина; природна рослин­ність майже знищена. 2) Рівнинні області Південної Америки з перева­жанням трав'янистої рослинності. 3) Рослинність лугових степів Півден­ної Америки (в основному в Аргентині). Злаки — буйволова трава, кови­ла, аристіди, бородачі; з різнотрав'я — пасльони, вербена, портулак. Природна рослинність пампи сильно змінена, а місцями майже не збе­реглася внаслідок безсистемного випасу худоби. Тварини: пампасний олень, броненосці, нанду, нутрія тощо.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.