ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ПІВНІЧНА АМЕРИКА

ФЛОРИДА

Флорида — півострів на південному сході Північної Америки, части­на шт. Флорида (США). Площа 115 тис. км2. Низовинна заболочена рів­нина (висота до 99 м). Клімат океанічний, на півночі субтропічний, на півдні тропічний; велика кількість озер. Тропічні і субтропічні ліси. На півдні — національний парк Еверглейдс. Видобуток фосфоритів. На схі­дному узбережжі — приморські кліматичні курорти Майамі, Уест-Палм-Біч та інші. На мисі Канаверал і о. Меррітт — Східний випробувальний полігон з космічним центром ім. Дж. Кеннеді.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.