ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ПІВНІЧНА АМЕРИКА

СКЕЛЯСТІ ГОРИ

Скелясті гори — гори в системі Кордильєр на заході Канади і США, між 60 і 32° пн. ш. Довжина бл. 3200 км, ширина до 700 км, висота до 4399 м (г. Елберт). Гейзери, термальні джерела; часто бувають землетру­си. Родовища фосфоритів, міді (Б'ютт), молібдену (Клаймакс), золота, срібла, кам'яного вугілля. На півночі — гірські тайгові ліси та рідколіс­ся, гірська тундра; на півдні — степи, соснові ліси, альпійські луги. Національні парки — Джаспер, Банф, Йохо, Глейшер, Єллоустонський, Рокі-Маунтін.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.