ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ПІВНІЧНА АМЕРИКА

АЛЛЕГАНИ

Аллегани (Аллеганські гори) — гірське плато, західна частина Аппалачської гірської системи на сході США, простяглеся від шт. Нью-Йорк на північному сході до шт. Кентуккі на південному заході. Висота гір від 610 м до 1463 м, протяжність — до 805 км. Аллегани складені в основному палео­зойськими вапняками, їхня поверхня розчленована глибокою і густою ме­режею річкових долин. Східною межею плато є крутий уступ висотою до 300 м, так званий Аллеганський лоб (Аллегейні-Фронт). Схили гір покриті широколистими лісами. Аллегани багаті на значні родовища кам'яного ву­гілля, залізної руди, вуглеводневоїсировини, а також лісовими розробками.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.