ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ПІВНІЧНА АМЕРИКА

АППАЛАЧІ

Аппалачі — гірська система на сході Північної Америки, в США і Кана­ді. Довжина 2600 км. Північні Аппалачі (на півночі від pp. Мохок і Гудзон) — хвилясте плоскогір'я з окремими масивами висотою до 1916 м (г. Вашинг­тон); сліди давнього заледеніння. Південні Аппалачі в осьовій зоні склада­ються з паралельних хребтів і масивів, розділених широкими долинами; до осьової зони прилягають зі сходу плато Підмонт, із заходу — Аппалацьке плато. Висота до 2037 м (г. Мітчелл). Родовища кам'яного вугілля, нафти і газу, залізної руди, титану. Широколисті, хвойні та мішані ліси.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.