ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ПІВНІЧНА АМЕРИКА

МЕКСИКАНСЬКЕ НАГІР'Я

Мексиканське нагір'я — нагір'я в Мексиці і на півдні США. Обмеже­но хребтами Східна Сьєрра-Мадре (на сході), Західна Сьєрра-Мадре (на заході), Поперечна Вулканічна Сьєрра (на півдні). Внутрішня частина складається з великих понижень (больсонів), що лежать на висоті 1000— 1200 м, і вулканічному плато висотою 2000—2400 м. Найбільша висота 5700 м — вулкан Орісаба. Родовища кольорових металів, золота, срібла. Рослинність переважно пустинна, на півдні — савани. На схилах гір сосново-ялицеві ліси і субальпійські луги.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.