ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ПІВНІЧНА АМЕРИКА

РІЧКА СВ. ЛАВРЕНТІЯ

Річка СвятогоЛаврентія — річка в Канаді (у верхній течії утворює кор­дон з США). Бл. 1200 км, площа басейну 1290тис. км2. Витікає з оз. Онтаріо, впадає в Атлантичний океан. Середні витрати води бл. 14 тис. м3/с. Річка Святого Лаврентія — частина системи водних шляхів, разом з Великими озерами і рядом каналів, що зв'язують внутрішні райони США і Канади з Атлантичним океаном.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.