ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ПІВНІЧНА АМЕРИКА

ВЕЛИКІ ОЗЕРА

Великі озера — система озер (Верхнє озеро, Гурон, Мічіган, Ері і Он­таріо) у США і Канаді. Площа 245,2 тис. км2, об'єм води 22,7 тис. км3 — найбільше скупчення прісної води на Землі. Стік по р. Св. Лаврентія (з оз. Онтаріо) в Атлантичний океан. Інтенсивне судноплавство, рибальст­во. Шлюзові канали створили водний шлях для морських суден довжи­ною бл. 3000 км. Великі озера сполучені судноплавними каналами з р. Гу­дзон і з басейном Міссісіпі.

Головні порти: Чікаго, Мілуоки, Детройт, Клівленд, Буффало, Торонто.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.