ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ПІВНІЧНА АМЕРИКА

ПРЕРІЇ

Прерії (від франц. prairie — луг) — степи Північної Америки, які за­ймають центральну частину материка між Скелястими горами і р. Міссі­сіпі. Це великі безлісні простори помірного і субтропічного поясу, покри­ті трав'янистою рослинністю на родючих чорноземних і каштанових Гру­нтах. Виділяють високотравну прерію (з переважанням видів бородача, ковили і пирію тонкого) і низкотравну прерію (з бізоневою травою, тип­чаком тошо). Майже всі прерії розорані під сільськогосподарські куль­тури, майже повністю зникли бізони, набагато менше стало койотів, ли­сиць та інших тварин.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.