ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ЄВРАЗІЯ

ПІРЕНЕЙСЬКИЙ ПІВОСТРІВ

Піренейський півострів — півострів на південному заході Європи. Пло­ща — 582 тис. км2. Омивається Атлантичним океаном і його Біскайською затокою, Гібралтарською протокою, Середземним морем. Перева­жають плоскогір'я (Месета та інші) і гори (Піренеї, Кантабрійські, Ката­лонські, Сьєрра-Морена, Андалуські, Центральна Кордильєра). Висота до 3478 м (г. Муласен).

Основні річки: Тахо, Гвадіана, Дуеро, Гвадалквівір, Ебро. Середзем­номорські клімат і рослинність (маквіс, гаріга; ділянки степів та лісів). На півострові розташовані Іспанія, Португалія, Андорра, Гібралтар.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.