ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ЄВРАЗІЯ

БАЛКАНСЬКИЙ ПІВОСТРІВ

Балканський півострів — півострів на півдні Європи. Площа 505 тис. км2. Заходить у море на 950 км. Омивається Середземним, Адріатичним, Іонічним, Мармуровим, Егейським і Чорним морями. Північ­ний кордон проходить від Трієстської затоки до р. Сава і далі по Дунаю до гирла. Береги сильно розчленовані. У рельєфі переважають гори — Стара-Планіна, Ріла(до 2925 м), Родопи, Дінарське нагір'я, Пінд; низовини невеликі (Верхньофракійська, Фессалійська), на територію Балканського п-ва заходять південні частини Середньодунайської і Нижньодунайської рівнин. Клімат на півночі помірний, континентальний, на пів­дні і заході субтропічний. Середземноморські чагарники, широколисті і хвойні ліси. На Балканському п-ві розташовані (повністю або частково) Албанія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Греція, Македонія, Румунія, Словенія, Туреччина, Хорватія, Сербія, Чорногорія.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.