ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ЄВРАЗІЯ

КЛЮЧЕВСЬКА СОПКА

Ключевська Сопка — діючий вулкан на сході п-ова Камчатка, на пра­вому березі р. Камчатка, біля с. Ключі і на лівому березі р. Хапіца. Най­більш високий (4850 м) і найактивніший у Євразії. Діаметр конуса 15 км. Вкритий льодовиками. На схилах поблизу підошви знаходяться 84 шла­кових лавових конусів і паразитичних кратерів. Біля підніжжя розташо­вана вулканологічна станція. За 270 років відбулося понад 50 сильних вивержень; останні у 1972—1974 і 1994 pp.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.