ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ЄВРАЗІЯ

ВЕЗУВІЙ

Везувій — діючий вулкан на півдні Італії, поблизу Неаполя (єдиний у материковій Європі). Висота вулкана 1281 м, діаметр 3 км. Утворює 3 ко­нуси, мовби вставлених один в одний (зовнішній — Монте-Сомма, силь­но зруйнований). Площа 480 км2. При виверженнях викидає багато попе­лу. З нього постійно виходять гази і пара. Під час виверження у 79 р. заги­нули міста Помпеї, Геркуланум і Стабія (згодом сталося ще понад 50 виве­ржень, останнє виверження у 1957— 1959 pp.). До висоти 800 м розташова­ні сади, виноградники, соснові гаї. Є вулканологічна обсерваторія.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.