ГЕОГРАФІЯ
ЗЕМЛЯ В КОСМІЧНОМУ ПРОСТОРІ

ЛІТНІЙ ЧАС

Літній час уводиться в багатьох країнах на літній період з метою еко номії паливно-енергетичних ресурсів. В Україні і Росії зазвичай літній час — з кінця передостаннього тижня березня до кінця передостаннього тижня жовтня. Уперше літній час був уведений у період Першої світової війни (1914—1918). Із впровадженням літнього часу годинники перево дяться на годину вперед, таким чином, на кінець робочого дня припадає більше світлого часу. Під час Другої світової війни (1939—1945) у США годинники залишалися переведеними на годину вперед як улітку, так і взимку. В Англії використовувався «подвоєний літній час» — годинники встановлювалися на дві години вперед улітку і на годину взимку.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.