ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ЄВРАЗІЯ

ЕЛЬБРУС

Ельбрус — найвищий масив Великого Кавказу (у Бічному хребті). Двоголовий конус згаслого вулкана діаметром 15—18 км. Висота захід­ної вершини 5642 м, східної — 5621 (за іншими даними — 5595) м. Понад 20 льодовиків (загальна площа 134,5 км2); найбільш відомі Великий і Малий Азау і Терскол. У сідловині між вершинами на висоті 5500 м зна­ходиться невелике фумарольне поле. Наявність гарячих джерел навколо Ельбруса свідчить, що вулкан не можна вважати згаслим. Приельбрусся — один з центрів альпінізму і гірськолижного спорту Росії.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.