ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ЄВРАЗІЯ

ІНД

Інд — річка в Китаї, Індії та Пакистані. Довжина 3180 км, площа басейну 980 тис. км2. Починається на схилах хр. Кайлас (Тибетське на­гір'я), проривається між відрогами Гімалаїв і Гіндукушу; нижня течія на заході Індо-Ганської рівнини. Впадає в Аравійське море. Основні прито­ки — Гілгіт, Кабул, Сатледж (Панджнад). Середні витрати води біля м. Хайдарабад 3850 м3/с, максимальний — понад 30 тис. м3/с. Весняно-літня повінь; підйоми рівня на рівнині 5—7 м, у сухий період у низов'ях іноді пересихає. У басейні Інду зрошується понад 11 млн га земель (Суккурська система тощо). Судноплавство. На Інді знаходиться м. Хайда­рабад, біля дельти — м. Карачі (Пакистан).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.