ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ЄВРАЗІЯ

ЄВФРАТ

Євфрат — річка в Туреччині, Сирії, Іраку. Утворюється злиттям річок Мурат і Карасу. Довжина (від початку р. Мурат) 3065 км, площа басейну 673 тис. км2. Початок у горах Вірменського нагір'я, протікає по Месопо­тамській низовині; у низов'ях зливається з р. Тигр, утворюючи р. Шатт-ель-Араб, що впадає у Перську затоку. Весняна повінь. Середні витрати води біля м. Хіт (початок судноплавства) 840 м3/с, нижче зменшується до 300—400 м3/с. На Євфраті знаходяться гідровузли Кебан (Туреччина), Табка (Сирія).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.