ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ЄВРАЗІЯ

ВІСЛА

Вісла — найбільша річка Польщі. Довжина 1047 км, площа басейну 198,5 тис. км2. Початок у Західних Карпатах, впадає в Гданську бухту і Віслінську затоку Балтійського моря. Основні притоки — Сан, Піліца, Нарєв. Середні витрати води 1090 м3/с; льодостав нестійкий. Суднопла­вна в нижній і середній течії, сполучена каналами з Дніпром, Одрою, Німаном. На Віслі — міста Краків, Варшава, Плоцьк, Торунь; у дельті знаходиться м. Гданськ.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.