ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ЄВРАЗІЯ

ЗАХІДНА ДВІНА (ДАУГАВА)

Західна Двіна (у Латвії — Даугава, Daugava) — річка у Східній Європі. Протікає по території Російської Федерації, Білорусії, Латвії. Довжина 1020 км, площа басейну 87,9 тис. км2. Починається на Ваддайській височи­ні, впадає в Ризьку затоку Балтійського моря, утворюючи дельту. Середні витрати води 678 м3/с. Сполучена Березинською водною системою з Дніп­ром. Судноплавна на окремих ділянках. На Західній Двіні є кілька ГЕС: Кегумська, Плявіняська, Ризька; міста Вітебськ, Даугавпілс, Рига.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.