ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ЄВРАЗІЯ

ПІВНІЧНА ДВІНА

Північна Двіна — річка на півночі Європейської частини Російської Федерації. Довжина 744 км, площа басейну 357 тис. км2. Утворюється злиттям річок Сухона і Юг, впадає в Двінську губу Білого моря, утворю­ючи дельту (площа бл. 900 км2). До впадіння Вичегди називається Ма­лою Північною Двіною, нижче — Великою Північною Двіною або власне Північною Двіною. Середні витрати води 3490 м3/с. Сполучається через р. Сухона, оз. Кубенське та інші з Волго-Балтійським водним шляхом. Сплавна; судноплавна. У гирлі знаходиться м. Архангельськ.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.