ГЕОГРАФІЯ
ПЛАН І КАРТА

ПЛАН МІСЦЕВОСТІ

План місцевості — це зменшене й детальне зображення невеликої ділянки земної поверхні на кресленні у великому масштабі в умовних знаках. На ньому можна добре роздивитися різні об'єкти, визначити їхні розміри і взаємне розташування. Предмети місцевості на плані, як і на карті, зображаються умовними знаками. Щоб умовні знаки були зрозу мілі всім, їх малюють схожими на самі предмети. На відміну від геогра фічної карти, на планах відсутня градусна сітка, не враховується криви зна кулястої поверхні Землі, використовується більший масштаб.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.