ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ЄВРАЗІЯ

ЛАДОЗЬКЕ ОЗЕРО

Ладозьке озеро — озеро на північному заході європейської частини Російської Федерації. Площа 17,7 тис. км2, з островами 18,1 тис. км2. Середня глибина 51 м, найбільша 230 м. Бл. 660 островів (великі Мантсинсарі, Валаам). Впадають pp. Волхов, Свір, витікає р. Нева. Рибальст­во; судноплавство. У зв'язку з індустріалізацією регіону зазнало сильно­го забруднення. На берегах Ладозького озера знаходяться міста Приозерськ, Шліссельбург.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.