ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ЄВРАЗІЯ

МЕРТВЕ МОРЕ

Мертве море — безстічне озеро на Близькому Сході (в Йорданії і Ізраїлі), в тектонічній западині Гхор. Площа 1050 км2, довжина 76 км. Знаходиться на 395 м нижче рівня моря (узбережжя — найнижче місце поверхні суходолу Землі), глибина до 356 м. У Мертве море впадає р. Йор­дан. Солоність води 260—270 (в окремі роки до 310 ). Органічне життя відсутнє (крім деяких видів бактерій). Видобуток калійних та ін­ших солей.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.