ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
МАТЕРИКИ

ЗАПОВІДНИКИ І НАЦІОНАЛЬНІ ПАРКИ ІНДІЇ

СХІДНА ІНДІЯ

Національний парк Казіранга (Ассам)

Луги і болота. Фауна: індійський однорогий носоріг, водяний бик, тигр, леопард, слон, олені, різноманітні птахи. Дозволено пересування по парку на слонах.

Заповідник Манас (Ассам)

На кордоні з Бутаном. Тропічний ліс, савани і річкові береги насе­ляють носоріг, водяний бик, тигр, слон, золотий лангур, водоплавні птахи.

Заповідник тигрів Паламау (Біхар)

Кам'янисті і лісисті горби. Тигр, леопард, слон, самбар, дика тропіч­на кішка, макака резус, вовк.

Національний парк Хазарібаг (Біхар)

Солончаки і лісисті горби. Самбар, гімалайський ведмідь, антилопа нільгау, четал, тигр, леопард, кабан, банківська курка, павич, олені ак­сис і замбар, іноді — мунтжак (великий гавкаючий олень).

Заповідник тигрів Сундербанс (Західна Бенгалія)

Мангрові ліси. Тигр, річкова кішка, олень, крокодил, дельфіни, різноманітні птахи. Транспорт: зовнішні і внутрішні перевезення ка­терами.

Заповідник Джалдапара (Західна Бенгалія)

Тропічний ліс і савана. Носоріг, слон, різноманітні птахи.


Заповідник тигрів Симіліпал (Орісса)

Великий солончаковий ліс. Тигр, слон, леопард, самбар, четал, олень-мунтжак.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.