ГЕОГРАФІЯ
ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ

НООСФЕРА

Ноосфера (від грецьк. noos розум і sphaira — куля) — новий ево­люційний стан біосфери, при якому розумна діяльність людини стає ви­рішальним чинником її розвитку. Поняття ноосфери введене французь­кими вченими Е. Леруа і П. Тейяром де Шарденом (1927), В. І. Вернадський розвинув уявлення про ноосферу як якісно нову форму організо­ваності, що виникає під час взаємодії природи і суспільства, внаслідок перетворюючої світ творчої діяльності людини, яка спирається на науко­ву думку.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.