ГЕОГРАФІЯ
ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ

СМОГ

Смог (англ. smog, від smoke дим, кіптява і fog — густий туман) — аерозоль, що складається з диму, туману і пилу. Виникає в атмосфері промислових міст з часток сажі, попелу, продуктів сухої перегонки па­лива; у вологій атмосфері містить також капельки рідини. У жарку суху погоду спостерігається у вигляді жовтуватої пелени. Може бути причи­ною захворювань органів дихання, кровообігу. У 1952 р. в Лондоні один зимовий смог позбавив життя майже 4 тис. чоловік.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.